Badminton

Nejrychlejší raketový sport na světě, nejvyšší naměřená rychlost míčku při smeči dosáhla rychlosti 493km/h! Tomuto sportu jsem zasvětil celý život a rád nyní předávám své zkušenosti dál!

Věřím, že doba, kdy si většina lidí myslela, že badminton je jen zábava u vody nebo že nejlépe se hraje přes vrata na chatě, je už dávno pryč. Dnes je badminton jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů v ČR, který získává na obrovské popularitě. Snažím se tomuto boomu také přispívat a ukázat krásu našeho sportu co nejvíce lidem.

Pořádám firemní turnaje, exhibice s nejlepšími hráči ČR nebo i ze zahraničí, individuální i skupinové tréninky pro úplné začátečníky, pokročilé i závodní hráče.


Novinkou je také možnost vyzkoušení profesionálního nahrávacího stroje - více informací zde:

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je hrát proti mně? Jak to vypadá, když na Vás zasmečuji rychlostí 350 km/h? Nebo byste takový zážitek chtěli dopřát kamarádovi, který je vášnivý badmintonista a vytahuje se, že nemá soupeře? :-)

Hledáte originální dárek pro manželku nebo manžela? Nebo chcete vidět jak na kurtu trpí Váš šéf?

Chcete poměřit síly s kolegy, kdo z Vás zasměčuje rychleji nebo přesněji?

Nebo už dlouho stagnujete a chcete se posunout dál a naučit se nové věci? Chcete si zatrénovat se mnou nebo s opravdovým trenérem - mým tátou, který mě badminton naučil?

To vše a ještě mnohem více je možné! Kontaktujte mě!